• Konkurs piosenki ekologicznej "Nasza ziemia"

• W poniedziałek 22.04.2024 r. w naszym przedszkolu odbył się międzyprzedszkolny konkurs ekologiczny "Nasza ziemia" zorganizowany z okazji Światowego Dnia Ziemi.

Miło nam poinformować, że:

I miejsce zajęła Zofia Marczuk z Przedszkola nr 10

II miejsce zajęła Nadia Lewandowska z Przedszkola nr 3 i Blanka Sowińska z Przedszkola nr 15

III miejsce zajęła Kaja Zabłocka z Przedszkola nr 4 i Martyna Koperek z Przedszkola nr 34

Wszystkim laureatkom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

• Konkurs "Moja Ukochana Piosenka"

• 14 marca odbył się Międzyprzedszkolny Konkursu Wokalny "Moja Ukochana Piosenka" organizowany przez Przedszkole nr 18 oraz Akademie Nauk Stosowanych w Elblągu. Konkurs odbył się w Instytucie Pedagogiczno – Językowym ANS.

Nadia Lewandowska z grupy "wróbelki" zachwyciła jury swoimi umiejętnościami wokalnymi, ogólnym wyrazem artystycznym i interpretacją utworu zajmując zaszczytne II miejsce.

Serdrcznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

• Zbiórka elektrośmieci i tekstyliów

• Drodzy Rodzice!

Razem z Fundacją Odzyskaj Środowisko organizujemy charytatywną zbiórkę na rzecz naszego placu zabaw już za kilkanaście dni.

Zostanie podstawiony kontener na elektrośmieci oraz tekstylia.

Zachęcamy do zbierania, pakowania i przynoszenia w kartonach tekstyliów oraz zaplanowania przywiezienia elektrośmieci jak już pojawi się u nas kontener.