• WOŚP 2024

DZIĘKUJĘ!!!!!!

Wszystkim nauczycielom i pracownikom przedszkola za zorganizowanie tak wspaniałej orkiestry.

Wszystkim dzieciom i ich rodzicom za uczestnictwo i wsparcie finansowe naszego wspólnego „grania".

ZEBRALIŚMY 4606,31 zł

Chcemy podziękować wszystkim, którzy przekazali nam bony, vouchery na licytacje:

1. Paulina Szramke Fotografia

2. Pizzeria-Restauracja Oliwka

3. Yasumi Elbląg Instytut Zdrowia i Urody

4. MIKO Sushi & More

5. Hotel Młyn Aqua Spa w Elblągu

6. Salon Fryzur Aneta Puzdrowska

7. "Stylista Fryzjerstwo Artystyczne"

8. Kosmetolog.patrycjasienkiewicz

9. RehaFit

10. Studio Urody Crystal

11. Sen Muri Masaże

12. Gabinet Paradise

13. Nancy Studio

14. Salon Fryzjerski Paula

Dziękuję Rodzicom, Nauczycielom i Darczyńcom za przekazane rzeczy na licytacje

SIEMA !!

DYREKTOR PRZEDSZKOLA NR 3

• Laureaci IV Elbląskiego Konkursu Kolęd i Pastorałek

• 10 stycznia 2024 r. w Szkole Podstawowej nr 6 w Elblągu, przy współudziale Młodzieżowego Domu Kultury w Elblągu, odbył się IV Elbląski Konkurs Kolęd i Pastorałek. Patronat nad konkursem objęli Prezydent Miasta Elbląga Witold Wróblewski oraz Biskup Elbląski ks. Jacek Jezierski. Do przesłuchań zgłosiło się 41 uczestników, w tym nasze przedszkolaki: Czarek Gill, Maja Pietryka, Nadia Lewandowska i Lena Ilczuk.

Miło nam poinformować, że główną nagrodę Grand Prix otrzymała Maja z grupy Krasnali, a 3 miejsce w kategorii przedszkole zdobyła Nadia Lewandowska z grupy Wróbelki.

Zwycięzczyni głównej nagrody (Grand Prix) wystąpi podczas koncertu laureatów wraz z zespołem Diamenty, który odbędzie się 18 stycznia o g. 18.00 w Młodzieżowym Domu Kultury w Elblągu.

Wszystkim naszym przedszkolakom gratulujemy odwagi i życzymy sukcesów w kolejnych konkursach.

Nadia z grupy Wróbelki

Maja z grupy Krasnali

• Koncert Święta w Nas

• Organizatorzy koncertu Przedszkole nr 3 oraz Szkoła Podstawowa nr 4, pragną podziękować wszystkim, którzy wzięli udział w tym cudownym przedsięwzięciu.

Dziękujemy wszystkim wykonawcom: dzieciom z Przedszkola nr 3, uczniom Szkoły Podstawowej nr 4, Zespołowi Consolation, Antoniemu Arent- uczniowi Szkoły Muzycznej w Elblągu, Patrycji Monecie- finalistce The Voice Kids.

Dziękujemy wszystkim, którzy podarowali przedmioty na kiermasz świąteczny.

Serdecznie dziękujemy wspaniałej publiczności, która dopisała bardzo licznie.

Dzięki obecności, ofiarności i życzliwości Państwa, ogółem udało nam się zebrać kwotę 3162,42zł.

DZIĘKUJĘ

DYREKTOR PRZEDSZKOLA NR 3