• EKO ZWROTY= NAGRODY

• Drodzy Rodzice.

Przedszkole nr 3 bierze udział w Programie "Polska Stolica Recyklingu" realizująca projekty: „Elektryczne Śmieci” i „Ekozwroty”. Walczymy o nagrodę 50 000 zł.

Zachęcamy wszystkich Państwa do pozbywania się zużytych elektrycznych sprzętów i innych rzeczy kóre zalegają, za pośrednictwem Paczkomatów Inpost wpisując nasz kod :ELB3479. Zwrot jest darmowy.

Wystarczy :

1. Zapakować sprzęt w karton np. po butach. Nie trzeba go adresować.

2. Iść do najbliższego paczkomatu Inpost i dokonać ekoozwrotu na nasz kod.

Pozbywacie się niepotrzebnych rzeczy i dajecie nam szansę na wygranie nagrody. :)

Dziękuję

Dyrektor Kornelia Dobies

• Festiwal Piosenki Patriotycznej

• 10 listopada dziewczynki z grupy "Wróbelki" reprezentowały nasze przedszkole na III Festiwalu piosenki patriotycznej pod nazwą „Moja Ojczyzna", który został zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 23 w Elblągu.​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

W Festiwalu udział wzięli reprezentanci kilku elbląskich przedszkoli. 6-latki, ubrane w barwy narodowe, prezentowały swoje umiejętności w wykonywaniu patriotycznych pieśni, podkreślając ważność miłości do ojczyzny już od najmłodszych lat. Orkiestra wojskowa oraz żołnierze dodali wydarzeniu charakteru uroczystego i podkreślili jego patriotyczny wymiar.

Artykuł opisujący festiwal: https://www.info.elblag.pl/37,75508,Za-nami-Festiwal-Piosenki-Patriotycznej-Wzmacnial-wiez-z-tradycja-i-historia-kraju.html

Pieśń patriotyczna "Piechota"

• Uroczysty apel z okazji Narodowego Święta Niepodległości

• Kto Ty jesteś? – Polak mały…” 10 listopada w naszym przedszkolu obchodziliśmy 105 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

Z tej okazji odbyła się uroczysta akademia, podczas której dzieci z poszczególnych grup zaprezentowały piosenki i wiersze patriotyczne. Apel poprowadziła Pani Joanna Murawska, która przybliżyła dzieciom najważniejsze wiadomości dotyczące historii naszego kraju. Na koniec obchodów o 11.11 wspólnie odśpiewaliśmy hymn państwowy w ramach akcji #szkoladohymnu.