• Gramy razem z WOŚP

• Nasze przedszkole kolejny raz przyłącza się do akcji WOŚP. To już 31 raz, kiedy walczymy o zdrowie Polaków. W tym roku zbieramy środki na walkę z sepsą, a dokładniej na zakup sprzętu do szybkiej identyfikacji bakterii i wirusów, którymi zakażenie może prowadzić do sepsy. Pierwszy raz w historii, urządzenia, które zakupi fundacja, są dedykowane niekonkretnej grupie wiekowej, tylko wszystkim, którzy będą ich potrzebować! Zakupiony sprzęt trafi do około 80 laboratoriów mikrobiologicznych na terenie całej Polski.

Zaczynamy już 17 stycznia! Jak co roku zapraszamy do udziału w Orkiestrze w naszym przedszkolu!

Nasze atrakcji:

• Licytacja bonów podarunkowych-  w tym roku stawiamy na nowoczesność, licytacje odbywać się będą na FACEBOOK! Deklarowaną kwotę prosimy wpisywać w komentarzach w poście z upatrzonym przedmiotem. Licytacja zamykamy 26.01.2023 r. o 16.00

Link do grupy na facebook z licytacjami: https://www.facebook.com/groups/483173017221179/

• Wyprzedaż skarbów- w szatni naprzeciwko wejścia do przedszkola będzie można odwiedzić nasz sklepik i kupić maskotki, książki, gry, zabawki itp. Sklepik będzie działać 19 i 20.01.2023 r.
            • Kiermasz wypieków domowych- 20.01.2023 r. na sprzedaż zostaną wystawione ciasta upieczone przez rodziców z naszego przedszkola.
            • E-skarbonka- mamy także założoną e-skarbonkę, na którą mogą państwo wpłacać darowizny.

Link do e-skarbonki: https://eskarbonka.wosp.org.pl/7a1tze?fbclid=IwAR1Dwgs0UtER7KCdIKfrdjT-ktFWSq4LepS75qET8Xq55g5srcLaKa-mA5w

Liczymy na wsparcie rodziców i przyjaciół przedszkola!

Gramy do końca świata i o jeszcze jeden dzień dłużej!

Siema!