• Otrzymanie Certyfikatu ,,Szkoła Wierna Dziedzictwu”

• Kształcenie i wychowanie służy rozwijaniu u dzieci i młodzieży poczucia odpowiedzialności, miłości ojczyzny oraz poszanowania dla polskiego dziedzictwa kulturowego, przy jednoczesnym otwarciu się na wartości kultur Europy i świata. Przedszkolaki w ramach ubiegania się o Certyfikat podejmowały zintegrowane działania służące kształtowaniu tożsamości narodowej, więzi z krajem ojczystym i współuczestniczyły w pielęgnowaniu tradycji.

W dniu 30 listopada 2022r. po raz drugi otrzymaliśmy Certyfikat ,,Szkła Wierna Dziedzictwu”, który osobiście odebrał dyrektor przedszkola Krystyna Cimoch z rąk Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty. Koordynatorami realizacji działań w roku szkolnym 2021/2022 byli nauczyciele: pani Ewa Ślusarska i pani Ewelina Mierzejewska. Bardzo liczne działania, zgodnie z planem były realizowane przez wszystkich nauczycieli w poszczególnych grupach. Certyfikat przyznawany jest na okres 3 lat. Po upływie tego czasu przedszkole ma prawo ubiegać się ponownie o ten dokument.

Cieszymy się bardzo z otrzymanego Certyfikatu, ponieważ nadaję rangę przedsięwzięciom podejmowanych przez nauczycieli i dzieci , która staję się wzorem do naśladowania.

• Multimedialna Szkoła Językowa "PERFECT" zaprasza wszystkich w swoje progi!!

• W ostatnim czasie nasze przedszkole odwiedził niezwykły gość. W towarzystwie nauczyciela z Multimedialnej Szkoły Językowej Perfect". Tym gościem był edukacyjny robot EMYS. To najbardziej zaawansowany anglojęzyczny robot edukacyjny na świecie. EMYS jest niewyczerpanym źródłem starannie dobranego języka prezentowanego poprzez szereg interaktywnych zadań, gier, twórczych aktywności, piosenek, historyjek i zabaw ruchowych. Dzieci z grupy "Misiaki" miały okazję już go poznać, ale inni też mają taką możliwość.

Multimedialnej Szkoły Językowej "Perfect" zaprasza wszystkich zainteresowanych na swoje zajęcia. Dzieci poza kontaktem z tym uroczym robotem mają do dyspozycji szereg innych ciekawych aktywności między innymi Smartfloor.

Więcej informacji:

e-mail: PERFECTELBLAG@GMAIL.COM