• PODZIĘKOWANIE DLA RODZCÓW !!!

•

Dyrektor Przedszkola nr 3 oraz Rada Pedagogiczna , składa serdeczne podziękowania  Rodzicom i  Radzie Rodziców za okazane zaangażowanie, życzliwość i pomoc w doposażeniu przedszkola w dwie  tablice interaktywne i rzutnik.

Jednocześnie życzymy pomyślności w życiu osobistym.

"Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest. Nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi "

Z wyrazami szacunku,

Krystyna Cimoch

Dyrektor  Przedszkola nr 3  w Elblągu

wraz z nauczycielami i z dziećmi.

Elbląg, 26.07.2021r.