• Próbna Ewakuacja Przedszkola

• W trosce o poprawę bezpieczeństwa w naszym przedszkolu w dniu 01.10.2021r. o godz. 11:00 zostały przeprowadzone praktyczne ćwiczenia ewakuacji pracowników i przedszkolaków z budynku. Celem akcji było nabywanie przez dzieci umiejętności właściwych zachowań w sytuacji zagrożenia, zapoznanie ich z zasadami bezpiecznej ewakuacji. Cała akcja przebiegała sprawnie i bez zakłóceń, pod czujnym okiem strażaków z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w ElblągWielkie brawa dla wszystkich, nasze przedszkole opustoszało w mniej niż 3 minuty.