• Nagrody za konkursu ZUO

• XXV edycja Konkursu na selektywną zbiórkę odpadów w placówkach została rozstrzygnięta.

Miło nam poinformować, że nasze przedszkole zostało docenione w kilku kategoriach. Otrzymaliśmy wyróżnienie specjalne w wysokości 700 zł, nagrodę za zbiórkę kartoników po płynnej żywości w wysokości 200 zł, nagrodę za zbiórkę baterii w wysokości 100 zł oraz nagrodę za najlepszą bajkę ekologiczną pt. "Przygoda butelki Zuzi" w wysokości 400 zł.

Wszystkim, którzy brali udział w zbiórce, serdecznie dziękujemy. Otrzymane fundusze zostaną przeznaczone na zakup pomocy dydaktycznych dla dzieci.