• ŻYCZENIA DLA BABCI I DZIADKA

Kochane Babcie , Kochani Dziadkowie

W dniu Święta Babci i Dziadka zamiast poczciwych kapci od wnuków serdeczne życzenia -niech się Wam spełnią Wasze marzenia. Bo nie jest za późno na ten uśmiech na twarzy płynący ze spełnienia marzeń.

Przedszkolaki

Tegoroczny Dzień Babci i Dziadka z powodu obowiązujących obostrzeń sanitarnych odbywa się w takiej samej formie jak w poprzednim roku. Aby ich radosne życzenia dotarły do jak największej liczby osób, przedszkolaki znów popisały się swoimi umiejętnościami przed kamerą;)

• GRAMY RAZEM Z WOŚP!!

• Nasze przedszkole kolejny raz przyłącza się do akcji WOŚP. W tym roku mamy wyjątkowy finał, bo 30 raz walczymy o zdrowie Polaków. W tym roku środki ze zbiórki przekazywane są, aby zapewnić najwyższy standard diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Zaczynamy już 18 stycznia! Jak co roku zapraszamy do udziału w Orkiestrze w naszym przedszkolu!

Nasze atrakcji:

• Licytacja bonów podarunkowych- tak jak w roku poprzednim w holu przedszkola pojawi się plakat z wypisanymi bonami na licytacje. Osoby chętne podają kwotę u nauczycieli, ci natomiast wpisują zadeklarowana kwotę na plakacie. Licytacja trwa od 18 do 28.01.2022 r.
            • Wyprzedaż garażowa- w szatni naprzeciwko wejścia do przedszkola będzie można odwiedzić nasz sklepik i kupić prace dzieci, maskotki, książki, gry, zabawki itp. sklepik będzie działać od 19 do 21.01.2022 r.
            • Kiermasz wypieków domowych- 20- 21.01.2022 r. na sprzedaż zostaną wystawione ciasta upieczone przez rodziców z naszego przedszkola.
            • E-skarbonka- mamy także założoną e-skarbonkę, na którą mogą państwo wpłacać darowizny.

Link do e-skarbonki: https://eskarbonka.wosp.org.pl/8zk744

Liczymy na wsparcie rodziców i przyjaciół przedszkola!

Gramy do końca świata i o jeszcze jeden dzień dłużej!

Siema!

• Elektroniczna obecność dzieci

• Z dniem 1 stycznia 2022 roku w naszym przedszkolu wprowadzamy system ELEKTRONICZNEJ EWIDENCJI POBYTU DZIECKA. Przypominamy, że do rejestracji dziecka potrzebny jest "breloczek" lub hasło. W zakładce "Dla rodziców" znajduje się dokument z regulaminem do zapoznania się.