• Piękna Nasza Polska Cała

• KOCHANI RODZICE !!! Szanowni Dziadkowie, Ciocie, Wujkowie oraz starsze rodzeństwo.

Jest nam bardzo miło poinformować Was, iż Nasze Przedszkole przystąpiło do Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego pt.:"Piękna Nasza Polska Całą". W okresie od 15 września 2020 r. do 30 czerwca 2021 r., w ramach zajęć, pokazów, konkursów będziemy realizować wiele zadań z programu, które mają na celu kształtowanie postaw patriotycznych oraz pokazywanie walorów naszego miasta, regionu, Polski. Bogatej kultury, folkloru, przyrody oraz tradycji.

Program Planu Pracy na cały rok będzie bardzo bogaty i urozmaicony. Na naszych Przedszkolaków będzie czekać wiele atrakcji. Nad wszystkim czuwać będzie koordynator Pani Kornelia Dobies. Zapraszamy wszystkich do wspólnej nauki poprzez zabawę z naszymi kochanymi dziećmi.

• Drodzy Rodzice!!

W związku z panującą pandemią COVID-19 i powrotem dzieci do przedszkola przedstawiamy kilka ważnych informacji.

Od dnia 1 września 2020 r. przedszkole będzie pracować w godzinach 6.00-16.30. Prosimy, aby przed wyjściem z domu została zmierzona temperatura dziecku oraz osobie, która odprowadza dziecko. Dzieci chore nie będzie przyjmowane na placówkę. W pierwszym dniu przyjścia dziecka do przedszkola prosimy o przyniesienie wydrukowanego i wypełnionego upoważnienia do odbioru dziecka (załącznik 1). Wydrukowane upoważnienia będą również do wypełnienia w przedszkolu. Osoby odprowadzające dzieci, będą mogły wchodzić na placówkę z zasłoniętym nosem i ustami. Pracownik zmierzy dziecku temperaturę. Rodzic jest zobowiązany do dezynfekcji rąk. W tym samym czasie w szatni może przebywać pięcioro dzieci z opiekunami. Opiekunowie nie wchodzą na salę „grupową”. Przepraszamy za ewentualne utrudnienia (kolejka przed wejściem).

O wszelkich zmianach w pracy przedszkola będziemy na bieżąco umieszczać na stronie internetowej. Zachęcamy do regularnego odwiedzania.